Garážová vrata

Sekční garážová vrata, která se otevírají svisle nahoru a uschovávají se pod stropem garáže, poskytují maximální využití prostoru jak v garáži, tak před ní. Tyto vrata jsou ideální pro různě tvarované garážové otvory, poskytují širší průjezd a jsou dokonale utěsněná díky odolnému těsnění. Sekční vrata Hörmann jsou testována a certifikována podle evropské normy 13241-1 pro zajištění nejvyšší možné bezpečnosti.

Výklopná garážová vrata Berry kombinují vysokou kvalitu s trvanlivostí a bezpečností. K dispozici jsou v ocelových nebo dřevěných variantách s různými designy, barevnými provedeními a povrchy. Tato vrata jsou také testována a certifikována podle evropských bezpečnostních standardů.

Rolovací garážová vrata RollMatic od Hörmann nabízejí mimořádnou úsporu prostoru, jak v garáži, tak před ní. Jsou vyrobena z kvalitního hliníku, odolného vůči korozi, a vybavena moderními pohony Hörmann. RollMatic vrata jsou ideální pro různě tvarované garážové otvory a nabízí širokou škálu povrchových úprav a barev.

Boční sekční vrata Hörmann jsou flexibilní řešení pro složité montážní situace a poskytují výbornou zvukovou a tepelnou izolaci díky sendvičovým panelům naplněným polyuretanovou pěnou. Tyto vrata lze otevírat částečně pro snadný průchod osob a nabízejí plnou průjezdnou výšku.

Sekční designová vrata s hliníkovým rámem jsou ideální tam, kde je potřeba více světla nebo lepší ventilace. Kombinace hliníkového rámu a prosklených polí zajišťuje harmonický vzhled a více světla v garáži. Tyto vrata jsou k dispozici ve dvou izolačních variantách a široké škále barev.

Vrata s otočnými křídly DFT 42 jsou vhodná pro menší a starší garáže, kde je potřeba využít celý vnitřní prostor. Umožňují otvírání jednoho nebo obou křídel dle potřeby, což snižuje opotřebení vrat a zajišťuje pohodlný přístup. Tato vrata jsou vybavena lamelovou výplní pro dobré tepelné izolace a jsou dostupná v různých motivech a barvách Hörmann.

Poptejte nás ještě dnes

Ulice č.p., město
Tvorba webových stránek: Webklient