Bezpečnostní dveře

Při dokončování novostavby nebo renovaci staršího objektu je důležité myslet na bezpečnostní aspekty. Společnost Hörmann poskytuje širokou škálu funkčních dveří pro různé části domu. Ať už potřebujete bezpečnostní dveře do sklepa, do garáže, dveře odolné vůči požáru pro kotelny, nebo multifunkční dveře pro domácí dílny, nabídka ocelových dveří Hörmann vám zajistí pohodlí a bezpečí. Tyto dveře nabízí mnoho výhod a funkcí, a můžete si je vybrat podle svých preferencí a potřeb.

Bezpečnostní dveře KSI Thermo kombinují vynikající tepelnou izolaci s bezpečnostní technologií RC 2, která chrání proti vloupání. Jsou ideální pro venkovní vchody do sklepů, vytápěných vedlejších budov nebo garáží s přístupem do domu.

Bezpečnostní dveře KSI 40 jsou osvědčenou klasikou pro zvýšenou bezpečnost. Vhodné pro vstupy do sklepů, vedlejších budov nebo garáží, standardně vybavené bezpečnostními prvkami, chrání před neautorizovaným vstupem.

Ocelové bezpečnostní dveře KSi 40 splňují požadavky bezpečnostní třídy WK 2 dle evropské normy DIN ENV 1627. S ocelovým křídlem a vícebodovým uzavíracím systémem poskytují vynikající ochranu proti vloupání.

Ocelové bezpečnostní dveře D45-1/D45-2 jsou ideální pro místnosti jako sklepy, prádelny nebo půdy, kde jsou často slabé dveře nebo závěsy. S 45 mm silným křídlem nabízejí výbornou stabilitu a bezpečnost.

Podobně jako D45, i modely D55 nabízejí vysokou úroveň bezpečnosti pro sklepy, prádelny a půdy. S 55 mm silným křídlem a splněním evropských norem DIN EN V 1627 a DIN V 18103, jsou ideální pro vysoké bezpečnostní požadavky a jsou k dispozici i ve dvoukřídlém provedení.

Poptejte nás ještě dnes

Celkový počet dveří
Ulice č.p., město
Klasifikace jednotlivých dveří vám přehledně ukáže, které funkce a s jakou hodnotou dané dveře splňují. 5 hvězdiček značí nejvyšší možnou hodnotu, zatímco chybějící hvězdičky ukazují, že dveře danou vlastnost nemají.
Tvorba webových stránek: Webklient